Czy feromony rzeczywiście działają?

0
7785

Coraz częściej i chętniej sięgamy po różne specyfiki i atrybuty, aby zachęcić do siebie płeć przeciwną. Nie inaczej jest z ludzkimi feromonami. Czy rzeczywiście są one tak skuteczne jak się o tym mówi? Czym w ogóle jest ten niecodzienny specyfik i co tak naprawdę zmienia?

Coraz częściej i chętniej sięgamy po różne specyfiki i atrybuty, aby zachęcić do siebie płeć przeciwną. Nie inaczej jest z ludzkimi feromonami. Czy rzeczywiście są one tak skuteczne jak się o tym mówi? Czym w ogóle jest ten niecodzienny specyfik i co tak naprawdę zmienia?

Czym są ludzkie feromony

Jest to przede wszystkim substancja lotna wydzielana przez człowieka. Poprzez wydzielanie feromonów ludzki organizm ma za zadanie komunikacji z drugim. Poprzez tą substancję wydziela ostrzeżenie lub wręcz odwrotnie – przyciąga uwagę płci przeciwnej. Ludzki feromon skutecznie zwiększa atrakcyjność seksualną i często nawet pobudza i podnieca płeć przeciwną. Nic dziwnego, że ludzie feromony coraz chętniej są celem naszych zakupów. W sieci istnieje wiele odmian tego specyfiku, które dzielą się również na te zapachowe.

Feromony perfumowane

Feromony są substancją chemiczną bezwonną. Ludzki nos nie jest w stanie wyczuć tego zapachu, a nasza reakcja na to jest podświadoma. Istnieją jednak na rynku feromony perfumowane. Jest to nic innego jak połączenie feromonów z perfumami. Znajdziemy to w większości sklepów internetowych. Nie od dziś wiadomo, że zapach jest również bodźcem, który może być odbierany za atrakcyjny. Osoba dobrze i ładnie pachnąca jest oznaką zadbania, atrakcyjności – wręcz chcemy przebywać w otoczeniu tego zapachu. Nic dziwnego, że dobry perfum potrafi wręcz obudzić podniecenie i pożądanie płci przeciwnej. W połączeniu z feromonami tworzy niesamowicie skuteczną mieszankę, która z pewnością spełni swoją rolę.

Poza zwiększeniem atrakcyjności i często pożądania drugiej osoby, zarówno feromony jak i feromony perfumowane potrafią wykazać kilka dodatkowych cech. Jest to zdecydowanie zwiększenie pewności siebie, większy szacunek ze strony innych jak i poczucie bycia liderem. Wszystkie te cechy sprawiają, że inni zobaczą Cię w zupełnie nowym świetle i z pewnością zyskasz w oczach płci przeciwnej.

Po więcej szczegółów zajrzyj na https://sexactive.pl/drogeria-erotyczna

Czy rzeczywiście ludzkie feromony są skuteczne?

Jednoznaczna odpowiedź na to pytanie niestety nie jest możliwa. Wielu uważa, że jest to bezskuteczny środek, który nic nie wnosi do relacji damsko-męskich. Istnieją jednak badania, które potwierdzają skuteczność ludzkich feromonów, jeżeli chodzi o wzrost atrakcyjności płci przeciwnej. Inne badania wykazują, że jest to tylko efekt placebo, poprzez który podświadomie zmieniamy swoje zachowanie i nawyki – mając na myśli fakt wypsikania się takimi feromonami. To z kolei skutecznie pomaga w nawiązaniu nowych kontaktów z płcią przeciwną. Nawet jeżeli tak jest to nie widzę żadnych przeszkód, aby skutecznie korzystać z takich rozwiązań. Zwłaszcza, jeżeli chodzi o feromony perfumowane, które pobudzą zmysł węchu płci przeciwnej.

Jeżeli chcesz spróbować czegoś nowego to polecam przetestować takie rozwiązania. Na pewno nie zaszkodzi, a może przynieść wiele dobrego. Sam specyfik nie jest drogi, a kupując przez internet – przesyłkę otrzymasz błyskawicznie. Zacznij poprawię swojego wizerunku od ludzkich feromonów!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here