Dołącz do grona znanych trenerów

0
28

Jesteś trenerem personalnym i chcesz ze swoją ofertą dotrzeć do grona osób, które zaczynają swoją przygodę z aktywnością fizyczną lub tych, którzy nieustannie pracują nad swoją formą? Zarejestruj się na znanytrener4u.pl i daj się poznać szerokiemu gronu.

Platforma zrzesza trenerów personalnych z całego kraju. Łączy ich także z podopiecznymi. Kolejną funkcjonalnością witryny jest ranking instruktorów. Dzięki niemu każdy użytkownik może wyszukać najlepiej dobranego dla siebie trenera, a także zobaczyć jak oceniają go inni. Nie czekaj więc, już dziś zarejestruj się na znanytrener4u.pl, powiększ swoją bazę klientów i osób cieszących się z twojej oferty.

Z kolei użytkownikom platforma pozwala w łatwy sposób skontaktować się z instruktorami różnych dziedzin sportowych – jogi, karate, fizjoterapii czy aerobiku. Każdy trening mogą dostosować do swoich potrzeb. To oni decydują gdzie i na jakie ćwiczenia mają ochotę. Ponadto znanytrener4u.pl pozwala im śledzić swój progres za sprawą awatara, który ewoluuje wraz z ich postępami w treningach.

Nie trać czasu i już dziś zmień swoje życie na lepsze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here