Gdzie zakupić spodenki do mma?

0
13560

Nie ma lepszego uczucia niż noszenie nowej pary spodenek MMA, które nie ograniczają ruchów. Używanie starej pary spodenek gimnastycznych lub szortów, z czasem zaczyna przynosić problemy, typu zmęczenie uczuciem ograniczenia ruchów czy zbytnie przesiąkanie materiału potem.

Chociaż nie musisz posiadać spodenek MMA, aby ćwiczyć MMA, zdecydowanie ułatwia to sprawę.

Dlaczego musisz używać szortów MMA?

Potrzeba jest mocnym słowem, jednak posiadanie arsenału szortów MMA na pewno ułatwi trening. Spodenki MMA są zaprojektowane tak, aby przyjmować znacznie więcej uszkodzeń niż inne spodenki. Noszenie szortów MMA przynosi wiele korzyści niż tylko fajny wzór.

Elastyczność i mobilność

Zakres ruchów jest wszystkim, jeśli chodzi o sztuki walki, a dobra para spodenek MMA pozwoli Ci być w pełni mobilnym, gotowym do kopnięcia i rozciągania w razie potrzeby. Większość spodenek MMA ma rozcięcie po obu stronach, aby umożliwić różny zakres ruchów, w tym kopnięcia boczne, a w zasadzie każdą formą uderzenia, którą można sobie wyobrazić. Ostatnią rzeczą, którą chcesz, to być ograniczonym z powodu czegoś tak trywialnego jak Twoje szorty.

Komfort

Nie jest tajemnicą, że szorty MMA są super wygodne. Nie tylko są wygodne, ale także nie mają ciężkich kieszeni, takich jak zwykłe spodenki gimnastyczne. Spodenki MMA zaprojektowano z myślą o Tobie jako wojowniku, ponieważ brak kieszeni to środek bezpieczeństwa, nie ma żadnych przeszkód podczas wykonywania kopnięć lub chwytów.

Klasyczne szorty MMA

Szorty MMA pozwolą na pełen zakres ruchu, zapewniając większą wentylację. Te spodenki zapewniają również „normalny wygląd” i obejmują znacznie więcej ciała, wielu zawodników nosi te spodenki, gdy nie chcą nosić spodenek kompresyjnych ani kubków.

Cechy:

  • Pełny zakres ruchu,

  • Świetna wentylacja i komfort,

  • Sznurek umożliwia ciasne lub luźne dopasowanie,

  • Może być używany do różnych działań.

Szorty kompresyjne MMA

Spodenki kompresyjne MMA zapewnią ultra lekkie uczucie, które nie ma sobie równych. Dlatego zawodnicy, tacy jak Conor McGregor, noszą spodenki kompresyjne, z powodu lekkości. Jeśli jesteś bardziej podatny na grappling i walkę w stylu BJJ, to zdecydowanie warto wypróbować spodenki kompresyjne.

Cechy:

  • Lekkie i wygodne,

  • Zachowują ciepło do regeneracji mięśni,

  • Nieograniczający materiał,

  • Świetnie nadają się również do brazylijskiego jiu jitsu.

Szorty Muay Thai

Inną opcją, której szuka wielu ludzi, są szorty Muay Thai. Nie poleca się noszenia spodenek Muay Thai, jeśli trenuje się MMA, ponieważ mają tendencję do zwijania się i nie są dobre na sytuacje grapplingowe.

Gdzie kupić spodenki do MMA?

Extreme Hobby oferuje najlepsze spodenki MMA, całkowicie zaprojektowane od podstaw, zbudowane z najsilniejszej w branży lekkiej tkaniny. Ich szorty płynnie poruszają się, dając przewagę nad przeciwnikiem w klatce, pierścieniu lub na treningu.

Zaprojektowane, abyś był szybszy i bardziej dokładny niż kiedykolwiek dzięki pomocy sznurka, zakładki na rzep i uchwytu bez poślizgu, który zapewnia doskonałą przyczepność.

Są to najlepsze szorty MMA na rynku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here