Jak i gdzie zaprojektować koszulkę piłkarską?

0
5

Komplet piłkarski to obowiązkowe wyposażenie każdego miłośnika tego drużynowego sportu. Zakładając dedykowany strój, podkreślisz swój sportowy charakter i pasję do gry. Strój piłkarski pozwoli wyróżnić Ci się z tłumu i stać się jednością z drużyną.

Dlaczego warto mieć komplet piłkarski?

Oprócz korków czy halówek warto wyposażyć się w piłkarski trykot i spodenki. Taki zestaw pozwoli poczuć Ci się niczym profesjonalista i staniesz się gwiazdą boiska.

Unikalny wzór i ciekawa kolorystyka pozwoli wyróżnić się na parkiecie czy boisku spośród innych zawodników. Atrakcyjny wizualnie i wygodny strój piłkarski pozytywnie wpłynie na rozpoznawalność podczas rozgrywek czy treningów.

Zdobądź się na projekt, który Ci da poczucie swojego indywidualizmu i jednocześnie wspólnoty z drużyną.

Na co warto zwrócić uwagę, kompletując strój piłkarski?

Twoja koszulka piłkarska i spodenki, będą intensywnie użytkowane. Warto więc postawić na wygodę, funkcjonalność i przede wszystkim odpowiednie materiały. Czym jeszcze sugerować się podczas wyboru?

Strój nie powinien być ani zbyt luźny, ani zbyt obcisły. Nie może krępować ruchów, a rozmiar musi być indywidualnie dopasowany.

Zbyt luźny może spowalniać, obcisły z kolei może doprowadzać do bolesnych przetarć.

Bez względu na to, czy grasz na boisku, czy hali, latem czy zimą, piłkarska koszulka musi być uszyta z oddychającego materiału o specjalnej strukturze, która wspiera odprowadzanie wilgoci i wzmacnia zarazem tkaninę. Dzięki temu Twoja koszulka wytrzyma wszelkie boiskowe potyczki. Ty i Twoja drużyna będziecie wspaniale prezentować się w nowych strojach.

Najlepszym rozwiązaniem jest techniczny poliester. Oddaje on wilgoć na zewnątrz oraz chroni ciało przed przegrzaniem. Warto również zwrócić uwagę na obecność otworów wentylacyjnych. Powinny być zlokalizowane w najbardziej newralgicznych miejscach, takich jak pachwiny czy plecy. Stała cyrkulacja powietrza zwiększy Twój komfort nawet podczas intensywnego treningu.

Projektowanie koszulek piłkarskich

Ważny jest spójny wygląd całej drużyny, dlatego najlepiej zgłosić się w takiej sytuacji do firmy, która wykona projekt, a następnie odzienie dla całego zespołu. Teraz projekt stroju sportowego jest banalnie prosty, wystarczy sprawdzić ofertę: https://strojesportowe.pl/projektowanie-strojow-sportowych-na-zamowienie/. Nasze stroje produkowane są z poliestru Orlando. Przewiewna, lekka dzianina z mikro nacięciami, doskonale sprawdzi się podczas zaciętej, sportowej rywalizacji. MS Fashion to polski producent strojów sportowych o bogatej tradycji, pasji i kreatywności. Od ponad 30 lat śledzimy trendy w modzie sportowej. Oddaj projekt koszulki piłkarskiej w nasze ręce i pozwól nam być częścią Twojej drużyny!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here