Kompleksowe badania lekarskie

0
8193

Dzięki kompleksowym badaniom lekarskim wykonanym przy użyciu nowoczesnego aparatu diagnostycznego można wykryć zmiany chorobowe nawet wtedy, gdy nie dają one żadnych widocznych oznak. W takiej sytuacji zwiększamy swoje szanse na całkowite wyleczenie. Warto również pamiętać, że już po ukończeniu 35 roku życia nasz organizm wymaga szczególnej uwagi, a wykrycie różnych schorzeń możliwe jest tylko dzięki regulowanym oraz kompleksowymi badaniom lekarskim. Badania te nie należą do inwazyjnych, a w Centrum Medyczne Neomedical przeprowadzane są w komfortowych warunkach. Tak więc, nawet jeśli stan naszego zdrowia nie wzbudza w nas niepokoju, warto poświęcić jeden dzień i dogłębne przebadać swój organizm.

Centrum Medyczne Neomedical

Neomedical jest to nowoczesne centrum medyczne, które funkcjonuje od 2014 roku i obecnie jest najmłodszą tego typu wieloprofilową placówką o charakterze komercyjnym w Łodzi. Choć większość usług ma charakter prywatny to Neomedical otacza opieką medyczną również pacjentów przyjmowanych w ramach Podstawowej Opieki Zdrowotnej (finansowanej przez NFZ) w przychodni lekarzy rodzinnych.

Centrum Medyczne Neomedical dysponuje aparaturą światowej klasy, a do tego zatrudnia doskonale wykwalifikowany zespół specjalistów, dzięki czemu jest w stanie świadczyć usługi na najwyższym poziomie i to w komfortowych warunkach. W przypadku wizyt prywatnych placówka zapewnia zindywidualizowane godziny wizyt.


Kardiolog Łódź i inni specjaliści

Centrum Medyczne Neomedical współpracuje z 20 lekarzami – wysokiej klasy specjalistami, którzy przyjmują swoich pacjentów w nowoczesnych i dobrze wyposażonych gabinetach w Łodzi. Placówka oferuje konsultacje u lekarzy specjalistów takich jak: kardiolog, laryngolog, neurolog, neurochirurg, dermatolog, endokrynolog, ginekolog Łódź, ginekolog – położnik, okulista, pediatra, neonatolog, ortopeda, chirurg naczyniowy, chirurg ogólny, proktolog, pulmonolog, urolog i psychiatra. Dodatkowo Neomedical świadczy usługi z zakres medycy pracy i medycyny sportowej.

Szeroka gama usług diagnostycznych, w tym testy alergiczne Łodź

Placówka medyczna Neomedical służy rozbudowanym zakresem usług diagnostycznych, w tym RTG, USG serca oraz USG Doppler. Wykonywane są również testy alergiczne, zarówno te najpopularniejsze – skórne, jak i te rzadkiej spotykane – z krwi. Ponadto można poddać się zaawansowanym, nieinwazyjnym testom genetycznym. Warto wiedzieć, że testy NIFTY zostały zastąpione przez test prenatalny SANCO, który jest równie wiarygodny, ale w jego przypadku krócej czeka się na wynik.

Centrum Medyczne Neomedical – badania kierowców Łódź i inne usługi

Centrum Medyczne Neomedical mieszczące się w Łodzi to nowoczesna i sprawnie działająca placówka, która dysponuje nie tylko sprzętem diagnostycznym na najwyższym światowym poziomie, ale również współpracuje z najlepszymi specjalistami w Polsce. Na jakość świadczonych przez Neomedical usług wpływa profesjonalny i doświadczony personel, doskonale, bo kompleksowo wyposażone gabinety zabiegowe oraz bogata oferta medyczna, która obejmuje konsultacje u 20 specjalistów (w tym badania kierowców) i szeroki wachlarz usług diagnostycznych. Co więcej, na pacjentów często czekają różne promocje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here