Postanowienie noworoczne: Trening personalny!

0
15703

Które z postanowień noworocznych są najczęściej powtarzane? Przestaję palić, będę mniej pić, mniej pracować, aha! I zapiszę się na siłownię!

Nowy rok to idealny moment na wniesienie zmian w jakość naszego życia i zdrowia. U wielu osób, u których jest motywacja pojawia się chęć schudnięcia w krótkim okresie czasu. Zamiast powoli wdrażać się w ćwiczenia i przyzwyczajać organizm do wysiłku fizycznego, to trenujemy trzy razy więcej i ciężej, co często prowadzi do poważnych urazów i kontuzji. Brak odpowiedniej techniki i przygotowania wpływa destrukcyjnie na organizm. Jak w takim razie uniknąć błędów, a mieć pewność, że trening będzie efektywny? Udaj się do trenera personalnego!

Pierwsza zaleta treningu personalnego – plan treningowy

Każda osoba, która dopiero zaczyna powinna być traktowana indywidualnie, dlaczego? Każdy z nas ma zupełnie inne uwarunkowania genetyczne i fizyczne. Częstym problemem w dzisiejszym czasie jest tarczyca, która nie leczona powoduje otyłość i ciężko zgubić kilogramy bez prowadzenia ze strony endokrynologa i trenera.

Trener personalny to człowiek, który ma wiedzę o anatomii człowieka, fizjologii i technik ćwiczeń. Na podstawie wnikliwie przeprowadzonego wywiadu układa plan treningowy, który w zdrowy i efektywny sposób pozwala pozbyć się uporczywych kilogramów, zyskać zdrowy wygląd i poprawić stan zdrowia. Trener poświęca 100% uwagi, kontroluje technikę, daje uwagi i sprawdza postępy w ćwiczeniach.

Najlepszym rozwiązaniem jest oddanie się w ręce trenera personalnego bądź skorzystanie z zajęć grupowych, które dostępne są w praktycznie każdej warszawskiej siłowni. Co jednak zrobić, kiedy już doznaliśmy kontuzji, a ból jest taki, że sami się z nim nie uporamy?

Najlepiej wówczas skorzystać z fizjoterapii w Warszawie. Miejsca z fizjoterapią w Warszawie świadczą leczenia, które prowadzone jest przez wykwalifikowanych specjalistów.

Fizjoterapia w szybki sposób przyniesie ulgę, wyleczy, a tym samym w prędki sposób będziecie mogli wrócić do wybranych przez siebie aktywności fizycznych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here