Środki na potencję – gdzie kupić, który wybrać?

0
9825

Jednym z najczęstszych problemów, na które skarżą się mężczyźni, są zaburzenia erekcji. Wbrew temu, co jeszcze do niedawna sądzono, nie jest to przypadłość starszych panów, problemy ze wzwodem coraz częściej dotykają młodych mężczyzn.

Leki na potencję z apteki

Zaburzenia wzwodu nie znikną samoistnie, aby pokonać ten problem, należy jak najszybciej udać się do lekarza, który dobierze odpowiednie leczenie. Rozwiązaniem na zaburzenia erekcji są tabletki na potencję dla mężczyzn, dostępne w różnych dawkach, różniące się też substancją czynną. Zazwyczaj jest to sildenafil lub tadalafil, substancje mające za zadanie rozszerzyć naczynia krwionośne prącia i dzięki temu zwiększyć dopływ krwi do ciał jamistych. W ten sposób zostaje przywrócona zdolność do erekcji oraz jej utrzymania przez dłuższy czas.

Oprócz środków, które musi przepisać lekarz, mężczyźni mają do wyboru także tabletki na potencję bez recepty. Są to preparaty bogate w naturalne składniki, jak wyciąg z żeń-szenia, wyciąg z korzenia maca, cynk czy selen, które działają korzystnie na sprawność seksualną i erekcję. Dodatkowo, środki na bazie naturalnych składników, są wyjątkowo bezpieczne, a ich przyjmowanie niesie za sobą niewielkie ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

Środki na erekcję z sex shopu

Panowie, którzy nie chcą lub nie mogą przyjmować tabletek na potencję, również mają wiele możliwości, które poprawią sprawność seksualną, wzmocnią erekcję i umożliwią powrót do dotychczasowej aktywności seksualnej. Dobrym rozwiązaniem będą żele na potencję, które można kupić w sex shopie. Takie preparaty to bezpieczna metoda, dodatkową zaletą jest brak kontaktu środka z układem pokarmowym. Przykładem takiego produktu jest dostępny w sex shopie, również przez Internet, Maxi Size Żel, który ma za zadanie pogrubić i wydłużyć członek. Ten żel na potencję zawiera naturalne zioła, które zwiększają ukrwienie prącia i wydłużają czas trwania erekcji. Dzięki temu, mężczyzna może znów w pełni cieszyć się aktywnością seksualną.

Podsumowanie

Prawdopodobnie nie ma jednoznacznej odpowiedzi, który środek jest lepszy – ten przepisany przez lekarza, czy ten bez recepty. Kupiony w aptece, czy w sex shopie. Wszystko zależy od organizmu mężczyzny, jego stanu zdrowia i nasilenia problemu. Główną zaletą tabletek na potencję, jest czas ich działania, sięgający do 6 godzin od zażycia. To oznacza, że przez ten czas, pobudzony seksualnie mężczyzna jest w stanie osiągnąć erekcję, wystarczającą do odbycia stosunku seksualnego. Natomiast najważniejszą zaletą żeli na potencję jest brak konieczności zastosowania ich na godzinę przed planowanych stosunkiem, jak w przypadku środków w formie tabletek. Żele pozwalają zatem na spontaniczność. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here