Termolifting Zaffiro – poczuj się w swojej skórze jak gwiazda!

0
2604

Nadeszły czasy, w których kanony piękna wyznaczają gwiazdy i celebryci za pośrednictwem środków masowego przekazu. Większość z nas marzy o tym, aby być szczupłymi, pięknymi i młodymi, jak osoby, które na co dzień widzimy w gazetach, telewizji czy internecie. Jeśli jednak wydaje nam się, że nieskazitelny wygląd skóry gwiazd to zasługa wyłącznie ich dobrych genów czy stosowanych kosmetyków, jesteśmy w niemałym błędzie. Gwiazdy kochają zabiegi medycyny estetycznej i coraz częściej przyznają się do ich wykonywania. Jednym z popularniejszych zabiegów wśród gwiazd jest Termolifting Zaffiro dostępny m.in. w Klinice Miracki w Warszawie. To całkowicie bezinwazyjny lifting twarzy pozwalający na uzyskanie spektakularnych efektów odmłodzenia i odświeżenia skóry twarzy. Podpowiadamy, na czym polega i jakie efekty przynosi ten zabieg.

Bezoperacyjny lifting twarzy Zaffiro

Termolifting Zaffiro zaliczamy do grupy bezinwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej, które są w stanie zapewnić nam widoczną poprawę wyglądu twarzy bez przerywania ciągłości naskórka i naruszania okolicznych tkanek. Oznacza to jednocześnie, że zabieg nie naraża pacjenta na dotkliwy ból, blizny czy długi i uciążliwy okres rekonwalescencji. Przy metodzie Zaffiro została wykorzystana nowoczesna technologia przynosząca doskonałe efekty terapeutyczne, dzięki działaniu światła podczerwonego IR w połączeniu z oczyszczającym peelingiem.

Lifting twarzy bez skalpela krok po kroku

Jak wyjaśniają specjaliści z Kliniki Miracki w Warszawie, Termolifting Zaffiro to zabieg przebiegający w oparciu o zasadę zimno-ciepło-zimno. Całą procedurę rozpoczyna oczyszczanie skóry metodą Waterpeelingu Zaffiro, dzięki czemu zostaje ona idealnie przygotowana na późniejsze przewodzenie temperatury i jednocześnie podgrzewanie powierzchni skóry poddawanej zabiegowi. W następnej kolejności specjalista wykonujący zabieg schładza skórę i przygotowuje ją na działanie promieniowania światła podczerwonego IR. Zastosowana w urządzeniu specjalna głowica wyposażona w szkło szafirowe pozwala na wzmocnienie emisji światła podczerwonego, prowadząc do efektu cieplnego zwanego właśnie termoliftingiem. Proces ten sprawia, że znajdujący się w skórze kolagen zostaje podgrzany do temperatury 65 stopni Celsjusza, w wyniku czego jego włókna zostają obkurczone i skrócone do swojej pierwotnej długości. W efekcie przeprowadzonego zabiegu fibroblasty zostają pobudzone do produkcji nowych włókien kolagenu, dzięki czemu nasza skóra ulega całkowitej przebudowie.

Termolifting Zaffiro – efekty widoczne na skórze

Dzięki terapii Zaffiro skóra staje się młodsza, bardziej rozświetlona, zagęszczona i napięta, zaś zmarszczki wyraźnie spłycone. Poprawia się owal twarzy, a policzki stają się wyraźnie uniesione. Przy pomocy termoliftingu Zaffiro możemy jednak poprawić nie tylko ogólną kondycję twarzy, lecz także szyi, dekoltu czy wszelkich innych partii ciała, które z różnych przyczyn uległy zwiotczeniu. Pierwsze efekty terapii będziemy mogli zauważyć bezpośrednio po zakończeniu procedury zabiegowej, zaś w dalszym etapie rezultaty te będą się umacniać wraz z naturalnym procesem termicznej przebudowy skóry.

Dla kogo Termolifting Zaffiro?

Termolifting Zaffiro jest uniwersalnym zabiegiem odmładzającym, który sprawdzi się u osób w każdym wieku i z każdym fototypem skóry – w tym przypadku przeciwwskazaniem do terapii nie jest opalenizna ani też problemy naczyniowe skóry. Zabieg przynosi doskonałe efekty nie tylko u osób zmagających się z postępującym procesem starzenia, lecz także pań mających do czynienia z obwisłą skórą po porodzie czy opadającymi piersiami po ciąży i okresie laktacji. Warto zaznaczyć, że zabieg Zaffiro należy do grupy tzw. zabiegów bankietowych, w związku z czym nie wymaga rekonwalescencji i pozwala na powrót do normalnej aktywności już bezpośrednio po zakończeniu procedury zabiegowej. Jedynym skutkiem ubocznym terapii jest niewielkie zaczerwienienie skóry, które ustępuje po kilku godzinach, dlatego zabieg można z powodzeniem wykonać nawet w dniu wielkiego wyjścia.

Więcej informacji na temat Termoliftingu Zaffiro znajdziesz na stronie: https://klinikamiracki.pl/termolifting-zaffiro/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here