Top 5 najlepszych „górali” w przystępnej cenie

0
2774
Top 5 najlepszych

Rowery górskie cieszą się olbrzymią popularnością, co zresztą zrozumiałe. Są to świetne rowery do jazdy w naprawdę trudnym terenie. Warto tutaj zwrócić uwagę na ciekawą ramę, dzięki której cyklista przybiera specyficzną pozycję podczas jazdy. Jednak jak wiadomo rower rowerowi nierówny, dlatego w dzisiejszym poradniku przestawimy naszym zdaniem top 5 najlepszych rowerów górskich i to w bardzo przystępnej cenie.

Miejsce 5 – rower Romet Jolene 6.1 26 17

W naszym zestawieniu miejsce 5 przyznajemy rowerowi Romet Jolene 6.1 26 17. Rowery dostępne są z kołami 26 i 27,5 cali, dzięki temu sprawdzą się w naprawdę trudnym terenie. Dodatkowo na uwagę zasługuje amortyzowany widelec, dzięki temu jazda po bardzo wyboistym terenie jest bardzo komfortowa, a drgania są wręcz nieodczuwalne. Szerokie opony Michelin Country A.T 26×2,0 również znacząco przyczyniają się do komfortu jazdy. Oczywiście warto jeszcze zwrócić uwagę na design tego roweru górskiego, gdzie pozorna prostota została przełamana połączeniem bieli z intensywnymi odcieniami fioletu. Niewątpliwie ten rower górski to dobry wybór dla miłośników mocnych wrażeń, dla których estetyka jest również ważna. Kolejną zaletą jest tutaj cena, wynosząca około 1250 zł.

Miejsce 4 – rower ROMET Rambler FIT 27,5 20” czarno-biały 2019

Tuż za podium plasuje się rower ROMET Rambler FIT 27,5 20” czarno-biały 2019. To swoista nowość na rynku. Taki rower już teraz ma rzeszę swoich fanów, co zresztą jest bardzo zrozumiałe, biorąc pod uwagę fakt, że jest to świetny model, o doskonałych parametrach technicznych, a jednocześnie ma on naprawdę przystępną cenę. Ten modele posiada dosyć duże opony, dzięki którym kąt natarcia jest zdecydowanie mniejszy, co wpływa na zdecydowanie łatwiejsze pokonywanie przeszkód. Kolejną zaletą jest to, iż ten model może osiągać naprawdę dobrą szybkość, a i czas rozpędzenia się jest bardzo krótki. Koniecznie trzeba też zwrócić uwagę na obręcze, które są aluminiowe i dwukomorowe.

Miejsce 3 – rower ROMET Mustang M3 21″ czarno srebrny 2019

Dla miłośników ostrej jazdy, ale i szybkości polecamy rower górski ROMET Mustang M3 21″. To prawdziwy „mustang” wśród rowerów i sprzęt najwyższej klasy. Ten model niewątpliwie zapewni ekstremalną jazdę, szybkość oraz adrenalinę. Sportowa sylwetka i rama zbudowana z hydroformowanego aluminium sprawiają, że jazda po każdym terenie jest niezapomnianą przygodą i frajdą. To najlepszy sprzęt do szybkiej jazdy. Dynamiki niewątpliwie dodają jeszcze duże, bo 29 calowe koła. Dodatkowo zwiększają one prędkość, a jednocześnie zapewniają łatwe pokonywanie dziur, czy też wyrw. Oczywiście nie bez znaczenia jest także wygląd zewnętrzny tego modelu. Niewątpliwie wyróżnia się one nie tylko sportową ramą, ale również piękną i niebanalną kolorystyką. Wszystko to sprawia, że obok takiego roweru nie można przejść obojętnie.

Miejsce 2 – rower ROMET Rambler R6.1 19” czarno-zielony 2019

Miejsce drugie przyznajemy dla roweru górskiego ROMET Rambler R6.1 19 w kolorze czarno-zielonym. Tutaj prostata i jego niezwykłą uniwersalność zasługują na dużą uwagę. Taki rower górski sprawdzi się zarówno dla miłośników ostrej jazdy górskiej, jak i tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z „góralami”. Lekka i sztywna rama zapewnia wygodę podczas prowadzenia, z kolei czułe hamulce tarczowe znacząco wpływają na bezpieczeństwo. Należy też docenić świetne obręcze dwukomorowe. Ten rower jest także niezwykle zwrotny i łatwy w prowadzeniu, a to także za sprawą uniwersalnych opon 26-calowych.

Miejsce pierwsze – bo zwycięzca może być tylko jeden

Zwycięzcą naszego zestawienia jest rower ROMET Mustang M5 19. To szyk, klasa i jakość sama w sobie. To świetny model, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających cyklistów. Nowoczesna linia w iście sportowym stylu zapewnia wygodę jazdy, po nawet najtrudniejszym terenie. Taki rower górski sprawdzi się do bardzo dynamicznej jazdy. Warto docenić duże, bo 29-calowe opony, dzięki którym rower jest nie tylko szybki, ale także zawrotny. Wykazuje również niezwykłą przyczepność. Jest niezwykle łatwy w prowadzeniu, a przy tym nawet na ostrych zakrętach gwarantuje bezpieczną jazdą. Również estetyka tego modelu jest wyjątkowa.

Rowery górskie są rowerami najpopularniejszym. W naszym rankingu umieściliśmy modele, które wyróżniają się nie tylko estetyką, ale również jakością, a dodatkowo zapewniają bezpieczną jazdę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here